Wczytywanie strony...

Selectivv Poland


Wdrożyliśmy nowy projekt szafy graficznej dostarczony przez klienta bezpośrednio do wybranego systemu zarządzania treścią.

Duży nacisk położony został na rozbudowanie bloga, który jest głównym źródłem ruchu w serwisie.

Zobacz online

O kliencie


Firma Selectivv powstała, aby sprostać wyzwaniom stojącym przed reklamą mobilną na dynamicznie rozwijającym się rynku smartfonów i tabletów. Misją firmy jest dostarczenie odpowiedniej treści wybranej grupie odbiorców, aby wiedza którą otrzymują za pomocą przekazu reklamowego była dla nich użyteczna.

BranżaReklama mobilna

RynekEuropa

Długość projektu5 miesięcy

Główne funkcjonalności


Prosty i intuicyjny panel do edycji treści

Zastosowaliśmy rozwiązania, które umożliwią wprowadzenie i edycję treści również osobom, które wcześniej nie miały styczności z tego typu zadaniami oraz nie posiadają umiejętności programistycznych.

Zintegrowanie strony firmowej z blogiem

Dla klienta ważna była możliwość dzielenia się zdobytą wiedzą na platformie blogowej. Połączyliśmy więc prężnie działającą stronę internetowa z funkcjonalnościami blogowymi. Stworzyliśmy system, który umożliwia interakcje pomiędzy autorami, a czytelnikami. Użytkownicy mogą wymieniać się uwagami w komentarzach i tworzyć rozbudowane dyskusje.

Płynne, interaktywne animacje elementów

Wdrożyliśmy liczne animacje CSS3 i Jquery, których zadaniem jest zachęcenie użytkownika do interakcji z witryną i zwiększęnie ruchu na stronie.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie w sieci

Chcesz nawiązać współpracę? Masz pytania? Potrzebujesz porady lub konsultacji?