Wczytywanie strony...

Panzer-Farm


Współpraca z klientem polegała na stworzeniu atrakcyjnego projektu graficznego, który miał skłaniać użytkowników do działań na stronie.

Największym wyzwaniem jednak okazało się stworzenie bazy pojazdów, którymi dysponuje muzeum. Musieliśmy zaplanować projekt tak, by był łatwy w obsłudze i przystępny dla użytkowników, ale również dla osób, które będą zajmowały się edytowaniem bazy.

Zobacz online

O kliencie


Pancerna Farma znajduje się w Chrcynnie koło Nasielska, oddalona jedynie 40 km od centrum Warszawy i 12 km od Jachranki, Zegrza czy Serocka. To wymarzone miejsce na eventy militarne i aktywny wypoczynek rodzinny, indywidualny, integracyjny, z dala od zgiełku dnia codziennego, w bliskim kontakcie z przyrodą.

BranżaMuzeum

RynekPolska

Długość projektu3 miesiące

Główne funkcjonalności


Prosty, intuicyjny panel do edycji treści

Naszym zadaniem było stworzenie systemu, który umożliwiałby szybką edycję treści oraz materiałów znajdujących się na stronie. Miało być to rozwiązanie, które nie sprawi problemu użytkownikowi bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej.

Dodatkowe wersje językowe strony

Na życzenie klienta wdrożyliśmy projekt w kilku wersjach językowych, które zostały wybrane: polskiej, angielskiej i niemieckiej. Miało to istotne znaczenie ze względu na globalny charakter działalności muzeum.

Integracja z profilami Social Media

Zadbaliśmy o to, by wszystkie treści udostępniane przez klienta na dowolnych mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube były automatycznie udostępniane na stronie internetowej muzeum.

Zaprojektowanie czytelnej struktury pozwalającej na zaprezentowanie pełnej kolekcji eksponatów

Stworzona przez nas baza pojazdów muzealnych ilustruje historię firmy w taki sposób, by użytkownicy bez większego trudu mogli dotrzeć do potrzebnych informacji.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie w sieci

Chcesz nawiązać współpracę? Masz pytania? Potrzebujesz porady lub konsultacji?