Wczytywanie strony...

Okocim


Celem projektu było wdrożenie nowej szaty graficznej strony internetowej. Szaty, która będzie jednocześnie nowoczesna, responsywna oraz spójna graficzne z istniejącą identyfikacją marki.

Działaliśmy na istniejącej instancji Wordpressa rozbudowując ją o nowe funkcjonalności, pamiętając o tym aby wszystkie nowe typy treści były jak najprostsze w edycji z poziomu panela administracyjnego.

Zobacz online

O kliencie


Browar Okocim to ponad 170 lat imponującego dziedzictwa piwowarstwa. 26 kwietnia 1845 roku Jan Ewangelista Goetz, powołał do życia spółkę będącą początkiem browaru. Przyjął on zasadę „Najlepsze z najlepszego” – wytwarzanie tego, co najlepsze z najlepszych dostępnych surowców. Obecnie Browar Okocim to nie tylko największy browar Grupy Carlsberg w Polsce, ale i jeden z największych i najnowocześniejszych browarów Carlsberg Breweries w Europie.

BranżaAlkoholowa

RynekPolska

Długość projektu2 tygodnie

Główne funkcjonalności


Przyjazny użytkownikowi panel do edycji treści

Zależało nam na tym, by każda osoba mająca za zadanie edycję treści, nie miała problemu z wprowadzaniem zmian. Dzięki temu może się tym zajmować każdy, nawet pracownik bez umiejętności programistycznych.

Prosty, przejrzysty projekt przedstawiający ofertę firmy

Jeden z najstarszych polskich browarów wymaga przedstawienia jego obszernej, interesującej historii w rzetelny. Dodatkowo stworzyliśmy ofertę stanowiącą bazę produktów, spośród której potencjalni klienci mogą bez większego kłopotu przeglądać interesujące ich wyroby.

Zaprojektowanie struktury pozwalającej na przedstawienie procesu warzenia piwa za pomocą materiałów video

Stworzyliśmy strukturę, dzięki której dodawanie materiałów video jest bardzo proste i intuicyjne. Wstawiane pliki pojawiają się w charakterystycznym układzie kafelkowym, który jest bardzo wygodny i najczęściej wykorzystywany w tego typu rozwiązaniach. Umożliwiliśmy również przeglądanie tej struktury w wersji mobilnej podstrony.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie w sieci

Chcesz nawiązać współpracę? Masz pytania? Potrzebujesz porady lub konsultacji?