Wczytywanie strony...

GLM


Podczas tej realizacji wzięliśmy odpowiedzialność nie tylko za stworzenie projektu graficznego, ale również jego wdrożenie na platformę WordPress.

Naszym zadaniem było rozgraniczenie działalności wydawniczej firmy oraz jej działań w zakresie dystrybucji i sprzedaży kawy oraz herbaty. Zastosowaliśmy w tym przypadku system Woocommerce oferujący przystępną platformę sprzedażową.

Zobacz online

O kliencie


Firma GLM od blisko dwudziestu pięciu lat nieprzerwanie oferuje swoim klientom ofertę najwyższej jakości. Jest firmą rodzinną, która doskonale rozumie potrzeby swoich klientów i potrafi elastycznie dostosowywać się do ich wymagań i potrzeb. Ich działalność rozpoczęli od dystrybucji i prenumeraty prasy zagranicznej. Przez lata systematycznie wzbogacali ofertę, dzięki czemu obecnie mogą zaproponować naszym klientom katalog ponad 6.000 tytułów prasy z całego świata. Każdy ukazujący się na świecie tytuł prasowy dostarczają prosto do siedziby lub domu odbiorcy.

BranżaGastronomiczna

RynekPolska

Długość projektu2 miesiące

Główne funkcjonalności


Prosty i przejrzysty panel do edycji treści

Struktura treści zaprojektowana w taki sposób, aby każda osoba edytująca treści na stronie mogła to zrobić w prosty sposób bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej.

Integracja strony internetowej z rozwiązaniem e-commerce umożliwiającym sprzedaż produktów dystrybuowanych przez firmę

Dostosowaliśmy działanie platformy Woocomerce, aby ułatwić korzystanie ze sklepu internetowego zintegrowanego ze stroną internetową klienta.

Integracja z systemem mailingowym

Dzięki tym działaniom możliwa jest wysyłka kampanii mailingowej i tworzenie listy poprzez Freshmail. Ułatwia to kontakt z klientem w trakcie sprzedaży, ale także obsługę i marketing posprzedażowy.

Integracja z systemem kurierskim oraz bramkami płatności

Wdrożyliśmy w sklepie integrację z firmami kurierskimi InPost oraz DPD, płatności z kolei obsługiwane są przez bramkę Przelewy24 oraz PayPala.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie w sieci

Chcesz nawiązać współpracę? Masz pytania? Potrzebujesz porady lub konsultacji?