Wczytywanie strony...

Droids on Roids


Nasza współpraca opiera się na rozbudowie i edycji strony firmowej Droids on Roids bazując na projektach graficznych dostarczanych przez klienta.

Wspólnie staraliśmy się w jak najbardziej atrakcyjny i jednocześnie merytoryczny sposób przedstawić portfolio oraz ofertę firmy rywalizującej na wysyconym rynku software housów.

Zobacz online

O kliencie


W ich projektach open-source zakochał się nawet Facebook i WhatsApp! Droids On Roids to software house specjalizujący się w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformy iOS i Android, który swoich klientów wspiera też rozwiązaniami backendowymi.

BranżaSoftware House

RynekPolska

Długość projektuMiesiąc

Główne funkcjonalności


Prosty i przejrzysty panel do edycji treści

Struktura treści została zaprojektowana w taki sposób, aby każda osoba edytująca treści na stronie mogła to zrobić w prosty sposób bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej.

Zmiana sposobu wyświetlania elementów portfolio

Zmienialiśmy sposób prezentacji Case Study i pozostałych elementów szerokiego portfolio wykonanych projektów. Przedstawienie projektów w jak najprostszy w odbiorze sposób na możliwie największej ilości urządzeń.

Zmiana sposobu prezentowania oferty firmy

Naszym zadaniem było także wdrożenie nowego wyglądu podstron ofertowych serwisu. Kluczowym elementem prezentacji oferty jest przedstawienie procesu pracy na projektem oraz pełnego zakresu oferowanej usługi.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie w sieci

Chcesz nawiązać współpracę? Masz pytania? Potrzebujesz porady lub konsultacji?