Wczytywanie strony...

Chmurowisko


Stworzyliśmy nowoczesny projekt graficzny, który zastosowano w nowej wersji strony internetowej. Skupiliśmy na koncepcji, która będzie czytelna i funkcjonalna.

Naszym zadaniem była również implementacja projektu do platformy WordPress. Integracja przebiegła z zachowaniem zewnętrznych funkcjonalności, łącznie z Drip i LeadPages.

Zobacz online

O kliencie


Chmurowisko to oferuje klientom wsparcie w migracji do chmury. Najtrudniejszy jest początek. Pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie, wdrożyć je i zarządzać nimi. Zapewniią Ci wsparcie, bezpieczeństwo i integrację z Twoim Data Center.

BranżaCloud Computing

RynekPolska

Długość projektu2 miesiące

Główne funkcjonalności


Prosty i przejrzysty panel do edycji treści

Struktura treści zaprojektowana w taki sposób, aby każda osoba edytująca treści na stronie mogła to zrobić w prosty sposób bez jakiejkolwiek wiedzy programistycznej.

Zintegrowanie strony firmowej z blogiem

Dla klienta ważna była możliwość dzielenia się zdobytą wiedzą na platformie blogowej. Połączyliśmy więc prężnie działającą stronę internetowa z funkcjonalnościami blogowymi. Stworzyliśmy system, który umożliwia interakcje pomiędzy autorami, a czytelnikami. Użytkownicy mogą wymieniać się uwagami w komentarzach i tworzyć rozbudowane dyskusje.

Implementacja zewnętrznych funkcjonalności

Naszym zadaniem było także wdrożenie i integracja nowej strony z zewnętrznymi narzędziami marketingowo-sprzedażowymi jak np. Drip czy LeadPages.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie w sieci

Chcesz nawiązać współpracę? Masz pytania? Potrzebujesz porady lub konsultacji?