Wczytywanie strony...

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą młode, kreatywne osoby będące specjalistami w swoich branżach. Ich głównym celem jest zaproponowanie rozwiązań i działań, które będą sprawdzone i skuteczne, ale przede wszystkim dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów.


Jakub Jadczak

CEO & Founder

Doświadczenie zdobywał pracując przy projektach z wielu sektorów rynku. Nadzoruje projekty, programuje, projektuje i prowadzi szkolenia.


Mikołaj Podkoński

CTO & Co-Founder

Nie lubi brzydkiego kodu i zimnej kawy. To on zarywa noce nad tym żeby Twój projekt działał na czas. Uwielbia nowe technologie i ciekawe projekty.


Mariola Garaj

Senior Account Manager

W Esumo odpowiada za kontakt z Klientem, a także kieruje projektami. Od niej dowiesz się co, za ile i na kiedy. Nie znosi chaosu i gotowania.


Piotr Uzarski

Front-End Developer

Nowości technologiczne i zagadnienia IT nie są mu obce. Dba o jakość i rozwój naszych projektów. Fan adrenaliny i sportów ekstremalnych.


Dlaczego my?


Dla dużych i małych

W Esumo chętnie pracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami. Mówimy po angielsku i realizujemy projekty także dla Klientów zagranicznych.

Komunikacja

Codziennie możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, przez Messengera lub Jirę, aby na bieżąco śledzić postępy prac lub zadać pytania, które Cię nurtują.

Pełna transparentność

To co robimy nie jest tajemnicą. Otrzymasz od nas regularne statusy realizacji projektów, a także udostępnimy Ci narzędzia pozwalające na bieżące przekazywanie wskazówek.

Wysoka jakość kodu

Kod jest naszą wizytówką, dlatego każdy projekt realizujemy stosując najlepszej jakości rozwiązania. Rekomendujemy, dyskutujemy i dostarczamy najwyższej jakości produkt.

Dedykowany zespół

Wiesz kto pracuje nad Twoim zleceniem. Każdym projektem kieruje Senior Account Manager, który nadzoruje zespół designerów, programistów i analityków.

Zgrany zespół

Nasz zespół to ekipa bardzo dobrych specjalistów. Pracujemy w dobrej atmosferze i wzajemnie wspieramy się przy realizacji nawet najtrudniejszych projektów.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie w sieci

Chcesz nawiązać współpracę? Masz pytania? Potrzebujesz porady lub konsultacji?